На Дніпропетровщині викрили незаконний продаж алкоголю та тютюну

Поліцейські Кам`янського спільно з активістами міста постійно проводять профілактичні рейди з метою виявлення фактів торгівлі алкогольними та тютюновими виробами без ліцензії. Про це пише КАМЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

Однак деякі підприємці наполегливо не хочуть здійснювати діяльність в правовому полі і вигадують різні шляхи реалізації алкогольних напоїв без дозвільних документів.

Так, 28 лютого поліцейські Кам`янського під час чергового рейду навідались у торгівельний павільйон, де раніше вже було складено два адміністративні протоколи за ст. 156 КУпАП та вилучено більше 100 пляшок алкогольних напоїв.

Раніше у торговому павільйоні під вивіскою «Смачний хліб» продавався хліб із віконця, яке виходить на вулицю. Однак до поліції почали надходити скарги від громадян, що біля даного закладу постійно відбуваються сварки та бійки. Відреагувавши на заяви громадян поліцейські встановили, що в даному кіоску окрім продажу хлібу ще йде реалізація алкогольних напоїв на розлив. За цим фактом було складено адміністративний протокол за ст. 156 КУпАП та вилучено всю алкогольну продукцію. Однак через тиждень до поліції знову почали надходити скарги. Перевіривши даний заклад ще раз, поліцейські знову виявили торгівлю алкогольними напоями. Також було складено адміністративний протокол та вилучено алкогольні напої.

Після двох візитів правоохоронців торгівельний лоток закрився. Однак, через тиждень знову до поліції почали надходити скарги. Виїхавши на місце правоохоронці оглянули кіоск. З першого погляду здавалося, що він дійсно не працює, віконце було зачинено, а вітрина закрита листами картону.

Однак на працівників поліції очікувало здивування. Виявляється, у торгівельному павільйоні знову здійснювалася торгівля алкогольними напоями. Винахідливі підприємці пішли на хитрість. Всередині кіоску був зроблений невеликий тамбур, до якого можна було потрапити через двері, а там було ще одне віконце, через яке і продавалося спиртне. Цього разу поліцейські вилучили 34 пляшки горілки.

За даним фактом знову було складено адміністративний протокол за ст. 156 КУпАП.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району